R1D12-3.33.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-3.33.3/HP-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R1D12-3.33.3/HP-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Arkusze danych: R1D12-3.33.3/HP-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R1D12-3.33.3/HP-R
Part Number R1D12-3.33.3/HP-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12865 pcs Arkusz danych R1D12-3.33.3/HP-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 3V Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R1D Moc (W) 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 10900450
R1D123.33.3/HPR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input
Obecny - Wyjście (Max) 152mA, 152mA Funkcje sterowania -