R09P3.3D/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R09P3.3D/P/R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R09P3.3D/P/R8
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Arkusze danych: R09P3.3D/P/R8.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R09P3.3D/P/R8
Part Number R09P3.3D/P/R8 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5483 pcs Arkusz danych R09P3.3D/P/R8.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 8kV
Napięcie - Wejście (Min) 8.1V Napięcie - wejściowa (maks) 9.9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxPxx/R Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 19900592 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 79% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 8.1V - 9.9V Input
Obecny - Wyjście (Max) 151mA, 151mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical