R05P23.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
R05P23.3D/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R05P23.3D/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Arkusze danych: R05P23.3D/P.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R05P23.3D/P
Part Number R05P23.3D/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6551 pcs Arkusz danych R05P23.3D/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxP2xx Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 10014043 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 300mA, 300mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R05P23.3D/R8
R05P23.3D/R8
Producenci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT
Na stanie: 9656 pcs
Pobieranie: R05P23.3D/R8.pdf
RFQ
R05P23.3D/R6.4
R05P23.3D/R6.4
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Na stanie: 5686 pcs
Pobieranie: R05P23.3D/R6.4.pdf
RFQ
R05P23.3D/P/R8
R05P23.3D/P/R8
Pobieranie: R05P23.3D/P/R8.pdf
R05P23.3D
R05P23.3D
Pobieranie: R05P23.3D.pdf
R05P22005D
R05P22005D
Opis: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Pobieranie: R05P22005D.pdf
R05P23.3D/P/R6.4
R05P23.3D/P/R6.4