R05P205S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P205S/R6.4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R05P205S/R6.4
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 2W
Arkusze danych: R05P205S/R6.4.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R05P205S/R6.4
Part Number R05P205S/R6.4 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7515 pcs Arkusz danych R05P205S/R6.4.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxP2xx/R Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 19900620
R05P205S/R6.4-ND
R05P205SR64
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
Wydajność 84% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 400mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 400mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical