R05P15S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P15S/P/X2/R6.4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R05P15S/P/X2/R6.4
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 1W
Arkusze danych: R05P15S/P/X2/R6.4.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R05P15S/P/X2/R6.4
Part Number R05P15S/P/X2/R6.4 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5454 pcs Arkusz danych R05P15S/P/X2/R6.4.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxPxx/R Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 19900413 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 83% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 66mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R05P15S/P/R8
R05P15S/P/R8
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 1W
Na stanie: 5695 pcs
Pobieranie: R05P15S/P/R8.pdf
RFQ
R05P15S
R05P15S
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 1W