R0.5S-2405
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-2405 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R0.5S-2405
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 500MW
Arkusze danych: R0.5S-2405.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R0.5S-2405
Part Number R0.5S-2405 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14185 pcs Arkusz danych R0.5S-2405.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 21.6V Napięcie - wejściowa (maks) 26.4V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R0.5S Moc (W) 500mW
Opakowania Tube Package / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Inne nazwy 10016292
R0.5S2405
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 21.6V - 26.4V Input
Obecny - Wyjście (Max) 100mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R0.5S-1215/P-R
R0.5S-1215/P-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Na stanie: 13662 pcs
Pobieranie: R0.5S-1215/P-R.pdf
RFQ
R0.5S-1215/P
R0.5S-1215/P
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 12272 pcs
Pobieranie: R0.5S-1215/P.pdf
RFQ
R0.5S-2405
R0.5S-2405
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Pobieranie: R0.5S-2405.pdf
R0.5S-2405-R
R0.5S-2405-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW