R0.5D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R0.5D12-2412/H-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R0.5D12-2412/H-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Arkusze danych: R0.5D12-2412/H-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R0.5D12-2412/H-R
Part Number R0.5D12-2412/H-R Producent Recom Power
Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12348 pcs Arkusz danych R0.5D12-2412/H-R.pdf
Napięcie - Working 500mW Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -12V Napięcie - Wyjście 2 12V
Napięcie - wejściowa (maks) 26.4V Napięcie - Wypadanie (typowy) 21.6V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R0.5D Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Polaryzacja 12-SMD Module, 10 Leads
Konfiguracja wyjściowa 2 Inne nazwy 10016957
R0.5D122412/HR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Numer części producenta R0.5D12-2412/H-R linia rozporządzenie 75%
cechy SCP Pins funkcji 21mA, 21mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 21.6V - 26.4V Input Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Obecny - Breakover 3kV (3000V)