R0.25S12-1212/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-1212/H-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R0.25S12-1212/H-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 250MW
Arkusze danych: R0.25S12-1212/H-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R0.25S12-1212/H-R
Part Number R0.25S12-1212/H-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 250MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11038 pcs Arkusz danych R0.25S12-1212/H-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 10.8V Napięcie - wejściowa (maks) 13.2V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R0.25S Moc (W) 250mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 10015054
R0.25S121212/HR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 60 ~ 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 10.8V - 13.2V Input
Obecny - Wyjście (Max) 21mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R0.25S12-1212/H
R0.25S12-1212/H
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Na stanie: 8578 pcs
Pobieranie: R0.25S12-1212/H.pdf
RFQ
R0.25S12-1212/HP-R
R0.25S12-1212/HP-R
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 9068 pcs
Pobieranie: R0.25S12-1212/HP-R.pdf
RFQ
R0.25S12-1212
R0.25S12-1212