R0.25D12-153.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-153.3/P-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R0.25D12-153.3/P-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
Arkusze danych: R0.25D12-153.3/P-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R0.25D12-153.3/P-R
Part Number R0.25D12-153.3/P-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8349 pcs Arkusz danych R0.25D12-153.3/P-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 13.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R0.25D Moc (W) 250mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 10015686
R0.25D12153.3/PR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 60 ~ 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 13.5V - 16.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 38mA, 38mA Aplikacje ITE (Commercial)