KA2541S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KA2541S28 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KA2541S28
Producent / marka: Precision Electronic Components Ltd.
Opis produktu POT 250K OHM 2W CARBON LOG
Arkusze danych: KA2541S28.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KA2541S28
Part Number KA2541S28 Producent Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 250K OHM 2W CARBON LOG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13903 pcs Arkusz danych KA2541S28.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Logarithmic
Rozmiar - Ciało Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Seria K
Obrót 314° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 250k Moc (W) 2W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 1
Liczba Gangów 1 Rodzaj mocowania Panel Mount
szczegółowy opis 250k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug tuleja wątek 3/8-32
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Slotted Długość siłownika 0.875" (22.23mm)
siłownik Średnica 0.249" (6.32mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KA22-350
KA22-350
Producenci: Panduit
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, 350 KCM
Na stanie: 599 pcs
Pobieranie: KA22-350.pdf
RFQ
KA2531S28
KA2531S28
Producenci: Precision Electronic Components Ltd.
Opis: POT 25K OHM 2W CARBON LOG
Na stanie: 12363 pcs
Pobieranie: KA2531S28.pdf
RFQ
Producenci: Panduit
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, 4/0 AWG
Na stanie: 609 pcs
Pobieranie: KA22-4/0.pdf
KA22-6
KA22-6
Opis: ALUMINUM HEX DIE, 6 TON, #6 AWG.