EM2BA-240#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EM2BA-240#
Producent / marka: Pomona Electronics
Opis produktu TEST LEAD BANANA TO BANANA 240"
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS przez zwolnienie
12 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EM2BA-240#
Part Number EM2BA-240# Producent Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 240" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS przez zwolnienie
dostępna ilość 3054 pcs Arkusz danych
wire Gauge 18 AWG Napięcie - znamionowe 300VAC
Rodzaj Patch Cord Metoda Stacking Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Seria 2BA oceny -
Inne nazwy 3351123
EM2BA-240
Materiał - Izolacja Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption szczegółowy opis 240.0" (6096.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC
Aktualna ocena - Zawartość 1 Cable, Gray
Konfiguracja Banana to Banana Długość kabla 240.0" (6096.00mm)