TMSTHS13-C0
PanduitPanduit
Panduit
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMSTHS13-C0
Producent / marka: Panduit
Opis produktu STD MNT TIE MNT 1/2"STD 13MM
Arkusze danych: 1.TMSTHS13-C0.pdf2.TMSTHS13-C0.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMSTHS13-C0
Part Number TMSTHS13-C0 Producent Panduit
Opis STD MNT TIE MNT 1/2"STD 13MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58798 pcs Arkusz danych 1.TMSTHS13-C0.pdf2.TMSTHS13-C0.pdf
Rodzaj Multiple Opening Rozmiar / Wymiar 1.95" L x 1.00" W x 1.10" H (49.5mm x 25.4mm x 27.9mm)