XP0450100L
PanasonicPanasonic
XP0450100L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XP0450100L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS 2NPN 50V 0.1A SMINI6
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XP0450100L
Part Number XP0450100L Producent Panasonic
Opis TRANS 2NPN 50V 0.1A SMINI6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 336234 pcs Arkusz danych
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 300mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzystora 2 NPN (Dual) Dostawca urządzeń Pakiet SMINI6-G1
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Inne nazwy XP0450100LCT temperatura robocza 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość - Transition 150MHz
szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMINI6-G1 DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max) 100µA Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA