UNRL11100A
PanasonicPanasonic
UNRL11100A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNRL11100A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1
Arkusze danych: UNRL11100A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UNRL11100A
Part Number UNRL11100A Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5187 pcs Arkusz danych UNRL11100A.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora PNP - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet ML4-N1
Seria - Rezystor - podstawa nadajnika (R2) 10 kOhms
Rezystor - Podstawa (R1) 10 kOhms Moc - Max 150mW
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case SC-103
Inne nazwy UNRL11100ACT Rodzaj mocowania Surface Mount
Częstotliwość - Transition 80MHz szczegółowy opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount ML4-N1
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V Obecny - Collector odcięcia (Max) 500nA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA