UNR211500L
PanasonicPanasonic
UNR211500L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNR211500L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3
Arkusze danych: UNR211500L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UNR211500L
Part Number UNR211500L Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4340 pcs Arkusz danych UNR211500L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora PNP - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G1
Seria - Rezystor - Podstawa (R1) 10 kOhms
Moc - Max 200mW Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Inne nazwy UNR211500LDKR
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość - Transition 80MHz
szczegółowy opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max) 500nA Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA