TXD2SS-24V
PanasonicPanasonic
TXD2SS-24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TXD2SS-24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Arkusze danych: TXD2SS-24V.pdf
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TXD2SS-24V
Part Number TXD2SS-24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31940 pcs Arkusz danych TXD2SS-24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 18 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style Gull Wing przełączanie napięcia 220VDC - Max
Seria TX-D Czas Release 4ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
Inne nazwy 255-2332-5
TXD2SS-24V-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Czas zadziałania 4ms Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 4 (72 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Sealed - Fully
szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontakt Ocena (prąd stały) 2A
Materiał styków Silver (Ag), Gold (Au) Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 2.5 kOhms cewka zasilania 230 mW
Aktualny Coil 9.6mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TXD2SS-12V-X
TXD2SS-12V-X
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Na stanie: 36953 pcs
Pobieranie: TXD2SS-12V-X.pdf
RFQ
TXD2SS-24V-X
TXD2SS-24V-X
Producenci: Panasonic
Na stanie: 33796 pcs
Pobieranie: TXD2SS-24V-X.pdf
RFQ
TXD2SS-12V
TXD2SS-12V
Pobieranie: TXD2SS-12V.pdf
TXD2SS-12V-4
TXD2SS-12V-4
Opis: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Pobieranie: TXD2SS-12V-4.pdf
TXD2SS-24V-4
TXD2SS-24V-4
Pobieranie: TXD2SS-24V-4.pdf
TXD2SS-24V-Z
TXD2SS-24V-Z