ST2-L2-DC48V-F
PanasonicPanasonic
ST2-L2-DC48V-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST2-L2-DC48V-F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V
Arkusze danych: ST2-L2-DC48V-F.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST2-L2-DC48V-F
Part Number ST2-L2-DC48V-F Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10812 pcs Arkusz danych ST2-L2-DC48V-F.pdf
Włącz napięcie (maks) 38.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) -
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 380VAC, 250VDC - Max
Seria ST Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
Inne nazwy 255-3612
ST2L2DC48VF
temperatura robocza -40°C ~ 60°C
Czas zadziałania 10ms Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Sealed - Fully
szczegółowy opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 8A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy DPST-NO (2 Form A)
Napięcie cewki 48VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 9 kOhms cewka zasilania 240 mW
Aktualny Coil 4.7mA