SP2-L2-DC24V
PanasonicPanasonic
SP2-L2-DC24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SP2-L2-DC24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
Arkusze danych: SP2-L2-DC24V.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SP2-L2-DC24V
Part Number SP2-L2-DC24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5485 pcs Arkusz danych SP2-L2-DC24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 16.8 VDC Wyłącz napięcie (Min) -
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 250VAC, 30VDC - Max
Seria SP Czas Release 30ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
Inne nazwy 255-2839
SP2-L2-DC24V-ND
SP2L2DC24V
temperatura robocza -50°C ~ 60°C
Czas zadziałania 30ms Rodzaj mocowania Socketable
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Kontakt Ocena (prąd stały) 15A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki 24VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 1.92 kOhms cewka zasilania 300 mW
Aktualny Coil 12.5mA