SFY5-DC21V
PanasonicPanasonic
SFY5-DC21V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFY5-DC21V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY SAFETY 6PST 6A 21V
Arkusze danych: SFY5-DC21V.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFY5-DC21V
Part Number SFY5-DC21V Producent Panasonic
Opis RELAY SAFETY 6PST 6A 21V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2417 pcs Arkusz danych SFY5-DC21V.pdf
Włącz napięcie (maks) 15.8 VDC Wyłącz napięcie (Min) 3.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 30VDC - Max
Seria SF-Y Czas Release 10ms
Relay Type Safety Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Czas zadziałania 20ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy - szczegółowy opis Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 21VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 6A Materiał styków Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Formularz kontaktowy 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) Napięcie cewki 21VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 666 Ohms
cewka zasilania 670 mW Aktualny Coil 32.0mA