SF2D-DC12V
PanasonicPanasonic
SF2D-DC12V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SF2D-DC12V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
Arkusze danych: SF2D-DC12V.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SF2D-DC12V
Part Number SF2D-DC12V Producent Panasonic
Opis RELAY SAFETY 4PST 6A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3989 pcs Arkusz danych SF2D-DC12V.pdf
Włącz napięcie (maks) 9 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC, 30VDC - Max
Seria SF2D Czas Release 7ms
Relay Type Safety Opakowania Tray
Inne nazwy 255-1745
SF2DDC12V
temperatura robocza -40°C ~ 70°C
Czas zadziałania 17ms Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
szczegółowy opis Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 6A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Napięcie cewki 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 288 Ohms cewka zasilania 500 mW
Aktualny Coil 41.7mA