SF2-CCJ10
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SF2-CCJ10
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CABLE W/CONN ON BOTH END 10M
Arkusze danych: SF2-CCJ10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 227 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 227 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SF2-CCJ10
Part Number SF2-CCJ10 Producent Panasonic
Opis CABLE W/CONN ON BOTH END 10M Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 227 pcs Arkusz danych SF2-CCJ10.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SF2-DC12V
SF2-DC12V
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
Na stanie: 5682 pcs
Pobieranie: SF2-DC12V.pdf
RFQ
SF2
SF2
Producenci: Sensirion
Opis: SENSOR FILTER CAP FOR SHT2X
Na stanie: 73662 pcs
Pobieranie: SF2.pdf
RFQ
SF2-DEV-KIT-PP-1
SF2-DEV-KIT-PP-1
Producenci: Microsemi
Opis: KIT DEV FOR SMARTFUSION2
Pobieranie: SF2-DEV-KIT-PP-1.pdf
SF2-EH12
SF2-EH12
Producenci: Panasonic
Opis: SENSOR 12CH 10MM PNP 24VDC