NF4EB-48V-A
PanasonicPanasonic
NF4EB-48V-A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: NF4EB-48V-A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V
Arkusze danych: NF4EB-48V-A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje NF4EB-48V-A
Part Number NF4EB-48V-A Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5834 pcs Arkusz danych NF4EB-48V-A.pdf
Włącz napięcie (maks) 38.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) 4.8 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 220VAC, 220VDC - Max
Seria NF Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
temperatura robocza -40°C ~ 65°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
szczegółowy opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 2A
Materiał styków Silver (Ag), Gold (Au) Formularz kontaktowy 4PDT (4 Form C)
Napięcie cewki 48VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 4.2 kOhms cewka zasilania 550 mW
Aktualny Coil 11.5mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
NF4EB-48V
NF4EB-48V
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 220V