N-700AACL
PanasonicPanasonic
N-700AACL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: N-700AACL
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu BATTERY NICAD 1.2V 700MAH AA
Arkusze danych: N-700AACL.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje N-700AACL
Part Number N-700AACL Producent Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 700MAH AA Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 87528 pcs Arkusz danych N-700AACL.pdf
Waga 23.13g Napięcie - znamionowe 1.2V
Termination Style Flat Top (Non-Extending) Standardowy czas ładowania 16Hrs
Standardowy prąd ładowania 70mA Rozmiar / Wymiar 0.55" Dia x 1.91" H (14.0mm x 48.5mm)
informacje o dostawie - Seria Cadnica
Inne nazwy 166232399
F41001327
N700AACL
SY115
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
prędkość opróżniania 140mA szczegółowy opis AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 700mAh
Pojemność 700mAh Chemia baterii Nickel Cadmium
Battery Cell Size AA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
N-700AACL3X1
N-700AACL3X1
Producenci: Panasonic
Opis: BATT PACK 3.6V 700MAH NICAD
Na stanie: 22748 pcs
Pobieranie: N-700AACL3X1.pdf
RFQ
N-700AACL2X3
N-700AACL2X3
Producenci: Panasonic
Opis: BATT PACK 7.2V 700MAH NICAD
Na stanie: 11058 pcs
Pobieranie: N-700AACL2X3.pdf
RFQ
N-700AACF4
N-700AACF4
Opis: BATT PACK 4.8V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACF4.pdf
N-700AACF9
N-700AACF9
Opis: BATT PACK 10.8V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACF9.pdf
N-700AACL2X1
N-700AACL2X1
Opis: BATT PACK 2.4V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACL2X1.pdf
N-700AACL2X5
N-700AACL2X5
Opis: BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACL2X5.pdf
N-700AACL2X4
N-700AACL2X4
Opis: BATT PACK 9.6V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACL2X4.pdf
N-700AACF5
N-700AACF5
Opis: BATT PACK 6.0V 700MAH NICAD
Pobieranie: N-700AACF5.pdf
N-700AACF6
N-700AACF6
Pobieranie: N-700AACF6.pdf
N-700AACL2X2
N-700AACL2X2
Pobieranie: N-700AACL2X2.pdf
N-700AACF8
N-700AACF8