MCDHT3120NA1
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCDHT3120NA1
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
Arkusze danych: 1.MCDHT3120NA1.pdf2.MCDHT3120NA1.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 119 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 119 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCDHT3120NA1
Part Number MCDHT3120NA1 Producent Panasonic
Opis SERVO DRIVER 30A 120V LOAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 119 pcs Arkusz danych 1.MCDHT3120NA1.pdf2.MCDHT3120NA1.pdf
Waga 3.6 lbs (1.6kg) Moc - Obciążenie 750W
Napięcie - Dostawa 100 ~ 120VAC Napięcie - Obciążenie 120 V
Rodzaj Module Seria MINAS A5N
Inne nazwy 1110-4273
MCDHT3120NA1-ND
temperatura robocza 0°C ~ 55°C
Ilość silników 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Typ silnika Servo Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Berło RS-232, RS-485, USB Do użytku z / Podobne produkty MINAS A5 Series
cechy - szczegółowy opis Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
Obecny - Wyjście 30A Typ sterowania / napędu Servo AC