MAZD16000L
PanasonicPanasonic
MAZD16000L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZD16000L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 16V 120MW SSSMINI2
Arkusze danych: 1.MAZD16000L.pdf2.MAZD16000L.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZD16000L
Part Number MAZD16000L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 16V 120MW SSSMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 540824 pcs Arkusz danych 1.MAZD16000L.pdf2.MAZD16000L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 16V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 10mA
Tolerancja ±6% Dostawca urządzeń Pakiet SSSMini2-F2
Seria - Moc - Max 120mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Inne nazwy MAZD16000LTR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 50 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 16V 120mW ±6% Surface Mount SSSMini2-F2 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50nA @ 12V