MAZ8140GML
PanasonicPanasonic
MAZ8140GML Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ8140GML
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 14V 150MW SMINI2
Arkusze danych: MAZ8140GML.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ8140GML
Part Number MAZ8140GML Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 14V 150MW SMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4247 pcs Arkusz danych MAZ8140GML.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 14V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 10mA
Tolerancja ±3% Dostawca urządzeń Pakiet SMini2-F3
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-90, SOD-323F
Inne nazwy MAZ8140GMLTR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 40 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 14V 150mW ±3% Surface Mount SMini2-F3 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50nA @ 10V