MAU211100B
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAU211100B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAU211100B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE GEN 80V 100MA USSMINI2
Arkusze danych: MAU211100B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAU211100B
Part Number MAU211100B Producent Panasonic Electronic Components
Opis DIODE GEN 80V 100MA USSMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 293770 pcs Arkusz danych MAU211100B.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 100mA (DC)
Napięcie - Podział USSMini2-F1 Seria -
Stan RoHS Digi-Reel® Odwrócona Recovery Time (TRR) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odporność @ Jeżeli F 2pF @ 0V, 1MHz Polaryzacja SOD-923
Inne nazwy MAU211100BDKR Temperatura pracy - złącze 3ns
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MAU211100B Rozszerzony opis Diode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount USSMini2-F1
Diode Configuration 100nA @ 75V Opis DIODE GEN 80V 100MA USSMINI2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 100mA Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 80V
Pojemność @ VR F 150°C (Max)