MA3SE0200L
PanasonicPanasonic
MA3SE0200L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA3SE0200L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SSMINI3
Arkusze danych: MA3SE0200L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MA3SE0200L
Part Number MA3SE0200L Producent Panasonic
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SSMINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4209 pcs Arkusz danych MA3SE0200L.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 35mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 20V
Dostawca urządzeń Pakiet SSMini3-F2 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Opakowania Original-Reel®
Package / Case SC-89, SOT-490 Inne nazwy MA3SE0200LDKR
Temperatura pracy - złącze 125°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Typ diody Schottky Diode Configuration 1 Pair Series Connection
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 20V 35mA (DC) Surface Mount SC-89, SOT-490 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 200nA @ 15V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 35mA (DC) Podstawowy numer części MA3SE02