MA2J73200L
PanasonicPanasonic
MA2J73200L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA2J73200L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SMINI2
Arkusze danych: MA2J73200L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MA2J73200L
Part Number MA2J73200L Producent Panasonic
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4883 pcs Arkusz danych MA2J73200L.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 30mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet SMini2-F1 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed