M9RZ90SK4LS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M9RZ90SK4LS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Arkusze danych: M9RZ90SK4LS.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 456 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M9RZ90SK4LS
Part Number M9RZ90SK4LS Producent Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS