M91Z60H4L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M91Z60H4L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Arkusze danych: M91Z60H4L.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 147 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M91Z60H4L
Part Number M91Z60H4L Producent Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS