M91Z60G4L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M91Z60G4L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Arkusze danych: M91Z60G4L.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 721 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M91Z60G4L
Part Number M91Z60G4L Producent Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 721 pcs Arkusz danych M91Z60G4L.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
M91X60S2LS
M91X60S2LS
Producenci: Panasonic
Opis: MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Na stanie: 941 pcs
Pobieranie: M91X60S2LS.pdf
RFQ
M91X60S2LGA
M91X60S2LGA
Producenci: Panasonic
Na stanie: 774 pcs
Pobieranie: M91X60S2LGA.pdf
RFQ
M91X60S2YGA
M91X60S2YGA