KR-1300SC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KR-1300SC
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC
Arkusze danych: KR-1300SC.pdf
Status RoHs Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS przez zwolnienie
  • Wiadomość
Specyfikacje KR-1300SC
Part Number KR-1300SC Producent Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS przez zwolnienie
dostępna ilość 4404 pcs Arkusz danych KR-1300SC.pdf
Waga 45.36g Napięcie - znamionowe 1.2V
Termination Style Button Top (Extending) Standardowy czas ładowania 16Hrs
Standardowy prąd ładowania 130mA Rozmiar / Wymiar 0.88" Dia x 1.67" H (22.3mm x 42.3mm)
informacje o dostawie - Seria Cadnica
Inne nazwy KR-1300SC-ND
Q3308222
SY151
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption prędkość opróżniania 260mA
szczegółowy opis SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.3Ah Pojemność 1.3Ah
Chemia baterii Nickel Cadmium Battery Cell Size SC
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KR-1300SCF2X4
KR-1300SCF2X4
Producenci: Panasonic
Opis: BATT PACK 1300MAH 9.6V SC NICAD
Na stanie: 5023 pcs
Pobieranie: KR-1300SCF2X4.pdf
RFQ
KR-1100AAUL4X1
KR-1100AAUL4X1
Producenci: Panasonic
Opis: BATT PACK 4.8V 1100MAH NICAD
Na stanie: 4170 pcs
Pobieranie: KR-1100AAUL4X1.pdf
RFQ
KR-1300SCF2X3
KR-1300SCF2X3
Opis: BATT PACK 1300MAH 7.2V SC NICAD
Pobieranie: KR-1300SCF2X3.pdf
KR-1100AAUL3X2
KR-1100AAUL3X2
Opis: BATT PACK 7.2V 1100MAH NICAD
Pobieranie: KR-1100AAUL3X2.pdf
KR-1300SCF2X5
KR-1300SCF2X5
Opis: BATT PACK 1300MAH 12.0V SC NICAD
Pobieranie: KR-1300SCF2X5.pdf
KR-1300SCF2
KR-1300SCF2
Opis: BATT PACK 1300MAH 2.4V SC NICAD