JW2SN-DC18V
PanasonicPanasonic
JW2SN-DC18V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JW2SN-DC18V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
Arkusze danych: JW2SN-DC18V.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JW2SN-DC18V
Part Number JW2SN-DC18V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33156 pcs Arkusz danych JW2SN-DC18V.pdf
Włącz napięcie (maks) 12.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.8 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 30VDC - Max
Seria JW Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tray
temperatura robocza -40°C ~ 60°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Through Hole Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Sealed - Fully
szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 5A
Materiał styków Silver Nickel (AgNi) Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki 18VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 611 Ohms cewka zasilania 530 mW
Aktualny Coil 29.0mA