JS1AF-F-18V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JS1AF-F-18V-F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Arkusze danych: JS1AF-F-18V-F.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JS1AF-F-18V-F
Part Number JS1AF-F-18V-F Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56557 pcs Arkusz danych JS1AF-F-18V-F.pdf
Włącz napięcie (maks) 12.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.8 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 100VDC - Max
Seria JS Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Czas zadziałania 10ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 18VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 900 Ohms
cewka zasilania 360 mW Aktualny Coil 20.0mA