JS1AF-B-48V-F
PanasonicPanasonic
JS1AF-B-48V-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JS1AF-B-48V-F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Arkusze danych: JS1AF-B-48V-F.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JS1AF-B-48V-F
Part Number JS1AF-B-48V-F Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76166 pcs Arkusz danych JS1AF-B-48V-F.pdf
Włącz napięcie (maks) 33.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 4.8 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 100VDC - Max
Seria JS Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 255-6498
JS1AF-B-48V-F-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Czas zadziałania 10ms Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 10A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki 48VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 6.4 kOhms cewka zasilania 360 mW
Aktualny Coil 7.5mA