JS1A-B-24V
PanasonicPanasonic
JS1A-B-24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JS1A-B-24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Arkusze danych: JS1A-B-24V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje JS1A-B-24V
Part Number JS1A-B-24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5911 pcs Arkusz danych JS1A-B-24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 16.8 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 100VDC - Max
Seria JS Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Czas zadziałania 10ms
Rodzaj mocowania Through Hole Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Insulation - Class B, Sealed - Fully szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver Alloy
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 1.6 kOhms
cewka zasilania 360 mW Aktualny Coil 15.0mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
JS1A-B-24V-F
JS1A-B-24V-F
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Na stanie: 68521 pcs
Pobieranie: JS1A-B-24V-F.pdf
RFQ
JS1A-B-12V-F
JS1A-B-12V-F
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Na stanie: 69235 pcs
Pobieranie: JS1A-B-12V-F.pdf
RFQ
JS1A-9V-F
JS1A-9V-F
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V
Pobieranie: JS1A-9V-F.pdf
JS1A-9V
JS1A-9V