JS181156-AA
PanasonicPanasonic
JS181156-AA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JS181156-AA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 15UF 10% 180VAC QC TERM
Arkusze danych: 1.JS181156-AA.pdf2.JS181156-AA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje JS181156-AA
Part Number JS181156-AA Producent Panasonic
Opis CAP FILM 15UF 10% 180VAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4859 pcs Arkusz danych 1.JS181156-AA.pdf2.JS181156-AA.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 180V
Tolerancja ±10% Zakończenie Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Rozmiar / Wymiar 1.555" L x 1.051" W (39.50mm x 26.70mm) Seria SMF
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Rectangular Box Inne nazwy JSU18X156AQP
P9403
temperatura robocza -25°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.280" (32.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 15µF Film Capacitor 180V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Pojemność 15µF