JR1AF-B-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JR1AF-B-DC12V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje JR1AF-B-DC12V
Part Number JR1AF-B-DC12V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5449 pcs Arkusz danych
Włącz napięcie (maks) 9.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC, 30VDC - Max
Seria JR Czas Release 2ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 70°C Czas zadziałania 10ms
Rodzaj mocowania Through Hole Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 16A Materiał styków Silver Alloy
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 270 Ohms
cewka zasilania 530 mW Aktualny Coil 44.0mA