JC1AF-S-DC24V
PanasonicPanasonic
JC1AF-S-DC24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JC1AF-S-DC24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Arkusze danych: JC1AF-S-DC24V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje JC1AF-S-DC24V
Part Number JC1AF-S-DC24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5907 pcs Arkusz danych JC1AF-S-DC24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 250VAC - Max
Seria JC Czas Release 2ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 60°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Socketable Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 15A Materiał styków Silver Alloy
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 640 Ohms
cewka zasilania 900 mW Aktualny Coil 37.5mA