JC1AF-DC24V-F
PanasonicPanasonic
JC1AF-DC24V-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JC1AF-DC24V-F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Arkusze danych: JC1AF-DC24V-F.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje JC1AF-DC24V-F
Part Number JC1AF-DC24V-F Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5519 pcs Arkusz danych JC1AF-DC24V-F.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC - Max
Seria JC Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 255-2382 temperatura robocza -50°C ~ 60°C
Czas zadziałania 30ms Rodzaj mocowania Through Hole
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 15A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 640 Ohms
cewka zasilania 900 mW Aktualny Coil 37.5mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
JC1AF-DC6V
JC1AF-DC6V
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 6V
Na stanie: 4609 pcs
Pobieranie: JC1AF-DC6V.pdf
RFQ
JC1AF-DC6V-F
JC1AF-DC6V-F
Producenci: Panasonic
Na stanie: 5241 pcs
Pobieranie: JC1AF-DC6V-F.pdf
RFQ
JC1AF-DC24V
JC1AF-DC24V
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V