HJ2-AC200V
PanasonicPanasonic
HJ2-AC200V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HJ2-AC200V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V
Arkusze danych:
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HJ2-AC200V
Part Number HJ2-AC200V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11240 pcs Arkusz danych
Włącz napięcie (maks) 160 VAC Wyłącz napięcie (Min) 60 VAC
Termination Style Plug In przełączanie napięcia 250VAC, 125VDC - Max
Seria HJ Czas Release 20ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Czas zadziałania 20ms
Rodzaj mocowania Socketable Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 200VAC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 7A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 200VAC
Coil Type Non Latching cewka zasilania 1.3 VA
Aktualny Coil 6.7mA