HC2-HTM-DC48V
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-DC48V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HC2-HTM-DC48V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Arkusze danych: HC2-HTM-DC48V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HC2-HTM-DC48V
Part Number HC2-HTM-DC48V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4544 pcs Arkusz danych HC2-HTM-DC48V.pdf
Włącz napięcie (maks) 38.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) 4.8 VDC
Termination Style Plug In przełączanie napięcia 250VAC - Max
Seria HC Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 70°C Czas zadziałania 10ms
Rodzaj mocowania Chassis Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount
Kontakt Ocena (prąd stały) 7A Materiał styków Silver Alloy
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 48VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 2.6 kOhms
cewka zasilania 900 mW Aktualny Coil 18.5mA