HC2-HPL-AC115V
PanasonicPanasonic
HC2-HPL-AC115V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HC2-HPL-AC115V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Arkusze danych: HC2-HPL-AC115V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HC2-HPL-AC115V
Part Number HC2-HPL-AC115V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4638 pcs Arkusz danych HC2-HPL-AC115V.pdf
Włącz napięcie (maks) 92 VAC Wyłącz napięcie (Min) 34.5 VAC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 250VAC - Max
Seria HC Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 60°C Czas zadziałania 10ms
Rodzaj mocowania Through Hole Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy LED Indicator szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 7A Materiał styków Silver Alloy
Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C) Napięcie cewki 115VAC
Coil Type Non Latching cewka zasilania 1.2 VA
Aktualny Coil 11.4mA