HC2-H-AC24V
PanasonicPanasonic
HC2-H-AC24V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HC2-H-AC24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Arkusze danych: HC2-H-AC24V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HC2-H-AC24V
Part Number HC2-H-AC24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5171 pcs Arkusz danych HC2-H-AC24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VAC Wyłącz napięcie (Min) 7.2 VAC
Termination Style Plug In przełączanie napięcia 250VAC - Max
Seria HC Czas Release 10ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 255-1911
HC2-H-AC24V-ND
temperatura robocza -50°C ~ 70°C
Czas zadziałania 10ms Rodzaj mocowania Socketable
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
szczegółowy opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable Kontakt Ocena (prąd stały) 7A
Materiał styków Silver Alloy Formularz kontaktowy DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki 24VAC Coil Type Non Latching
cewka zasilania 1.2 VA Aktualny Coil 50.0mA