FP-PS24-024E
PanasonicPanasonic
FP-PS24-024E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FP-PS24-024E
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu POWER SUPPLY MODULE
Arkusze danych: FP-PS24-024E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FP-PS24-024E
Part Number FP-PS24-024E Producent Panasonic
Opis POWER SUPPLY MODULE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1834 pcs Arkusz danych FP-PS24-024E.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 4.15" L x 1.18" W x 2.95" H (105.5mm x 30.0mm x 75.0mm) Seria FP-PS24
Moc (W) 24W Inne nazwy 1110-3990
FP-PS24-024E-ND
temperatura robocza -10°C ~ 70°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
Wydajność 88% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 1A Zatwierdzenia CSA
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FP-750-BK-6
FP-750-BK-6
Producenci: 3M
Opis: HEATSHRINK FP 3/4-6" BLACK
Na stanie: 5888 pcs
Pobieranie: FP-750-BK-6.pdf
RFQ
FP-KIT
FP-KIT
Producenci: 3M
Opis: KIT HEATSHRK FP301 350PC 6 SIZES
Na stanie: 3651 pcs
Pobieranie: FP-KIT.pdf
RFQ
FP-PS24-060E
FP-PS24-060E
Producenci: Panasonic
Opis: POWER SUPPLY MODULE
Pobieranie: FP-PS24-060E.pdf
FP-RED-KIT
FP-RED-KIT
Pobieranie: FP-RED-KIT.pdf
FP-6U
FP-6U
Producenci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: PANEL FILLER .388" 3U
Pobieranie:
FP-4
FP-4
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE PULLER
Na stanie: 645 pcs
Pobieranie: FP-4.pdf
FP-A3
FP-A3
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE PULLER
Pobieranie: FP-A3.pdf
FP-500-BK-6
FP-500-BK-6
Opis: HEATSHRINK FP 1/2-6" BLACK
Pobieranie: FP-500-BK-6.pdf
FP-6
FP-6
Pobieranie: FP-6.pdf
FP-PROBE
FP-PROBE
Producenci: Fluke Electronics
Opis: PROBE FOR FOODPRO PLUS
Pobieranie: FP-PROBE.pdf
FP-600
FP-600
Producenci: Jonard Tools
Pobieranie: FP-600.pdf
Producenci: Panasonic
Opis: POWER SUPPLY MODULE
Na stanie: 523 pcs
Pobieranie: FP-PS24-120E.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...