FC8V33030L
PanasonicPanasonic
FC8V33030L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FC8V33030L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu MOSFET 2N-CH 33V 6.5A WMINI8
Arkusze danych: FC8V33030L.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FC8V33030L
Part Number FC8V33030L Producent Panasonic
Opis MOSFET 2N-CH 33V 6.5A WMINI8 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 124773 pcs Arkusz danych FC8V33030L.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 480µA Dostawca urządzeń Pakiet WMini8-F1
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 20 mOhm @ 3.3A, 10V
Moc - Max 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SMD, Flat Lead temperatura robocza 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 360pF @ 10V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 3.8nC @ 4.5V
Rodzaj FET 2 N-Channel (Dual) Cecha FET Logic Level Gate
Spust do źródła napięcia (Vdss) 33V szczegółowy opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 33V 6.5A 1W Surface Mount WMini8-F1
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 6.5A