EXB-Q16P474J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P474J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EXB-Q16P474J
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES ARRAY 15 RES 470K OHM 1506
Arkusze danych: 1.EXB-Q16P474J.pdf2.EXB-Q16P474J.pdf3.EXB-Q16P474J.pdf4.EXB-Q16P474J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EXB-Q16P474J
Part Number EXB-Q16P474J Producent Panasonic
Opis RES ARRAY 15 RES 470K OHM 1506 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1506 Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Seria EXB Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 470k
Moc na element 25mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Inne nazwy EXBQ16P474J
U6474TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 15
Ilość Pins 16 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
szczegółowy opis 470k Ohm ±5% 25mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Rodzaj obwodu Bussed