EVQ-P9P02M
PanasonicPanasonic
EVQ-P9P02M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EVQ-P9P02M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Arkusze danych: EVQ-P9P02M.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EVQ-P9P02M
Part Number EVQ-P9P02M Producent Panasonic
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 141810 pcs Arkusz danych EVQ-P9P02M.pdf
Termination Style J Lead Przełącznik Travel 0.25mm
funkcji przełącznika Off-Mom Seria EVQP9
Opakowania Tape & Reel (TR) Zarys 4.70mm x 3.50mm
Inne nazwy EVQP9P02M
P15949STR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Siła robocza 500gf Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 200,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) -
Oświetlenie typ, kolor - Oświetlenie Non-Illuminated
cechy - szczegółowy opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Wartość znamionowa na styku Napięcie @ 0.02A @ 15VDC Obwód SPST-NO
Typ urządzenia uruchamiającego Rectangular Button siłownik Orientacja Top Actuated
siłownik Materiał - Długość siłownika, prawy kąt -
Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa 2.10mm