ERZ-V10D220CS
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D220CS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERZ-V10D220CS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu VARISTOR 22V 1KA RADIAL DISC
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERZ-V10D220CS
Part Number ERZ-V10D220CS Producent Panasonic
Opis VARISTOR 22V 1KA RADIAL DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 437258 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) 22V Napięcie warystora (min) 20V
Napięcie warystora (maks.) 24V Seria ZNR®
Opakowania Bulk Package / Case Disc 10mm
Inne nazwy ERZ-V10D220CS-ND
ERZV10D220CS
P15683
Q5678619
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 18V
Maksymalna V AC 14V Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 3.2J
szczegółowy opis 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 1kA
Pojemność @ Częstotliwość 11000pF @ 1kHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ERZ-V10D220
ERZ-V10D220
Producenci: Panasonic
Opis: VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM